По-русски In english
Massaaz

MassaaŽi liigid, massaaz Tallinnas

INDIVIDUAALSE SPORDITREENINGU PAKETT

Pakett koosneb kolmest osast: konsultatsioonist, spoditreeningust ja massaažist. Konsultatsiooni ajal meie spetsialist teeb selgeks kliendi probleemi ja selle võimalikke põhjusi. Sporditreeningu eipära ja kehaline koormus sõltub inimese füüsilisest seisundist, tema elukutsest ja kutsehaigusest, ning tema east. Õige massaažiliiki valitakse kliendi soovi ning tema kehalise seisundi arvesse võttes.

SPA PROTSEDUURID

KEHA KOORIMINE "MERE JA MAA" SOOLAGA

Selle eriprotseduuri tulemusena on uuenenud ja toniseeritud kehanahk. Meie salongis kasutame "Mere ja maa" soola (Zerandi maa sool, laminaaria ekstrakt ja vulkaanilise päritoluga Marokko muda). Antud protseduur sobib keha puhastumiseks ja noorendamiseks, pingitusest vabanemiseks, ning intensiivseks füüsiliseks koormuseks ettevalmistamiseks.

KEHA KOORIMINE PUHASTAVA MERESOOLAGA

Protseduuris kasutatakse spetsiaalset massaaživahendit, mis koosneb Laminaria Digitata vetikatest, rosmariini eeterlikest õlist ja meresoolast. Protseduuri käigus parendatakse nahareljeefi ning pehmendatakse karedaid nahapindu. Rikkalik vetikate sisaldus soodustab kolesterooli vähenemisele vereleemes ning takistab ateroskleroosi kulge. Selline protseduur on ka tsellullidivastane võimas vahend.

KEHAMÄHIS

See on meeldiv kosmeetiline protseduur, mis on suunatud organismi kui süsteemi tervendamiseks, kasulikke mikroainetega küllastumiseks, liigset vedelikku ja toksiine organismist eemaldamiseks. Kehamähises kasutatakse fukuse vetikate ekstrakt, mis stimuleerib ainevahetus, soodustab tselluliidi vähendamiseks ja naha seisundi paranemiseks.

Vastunäidustus: rasedus, kilpnäärme haigused, allergia joodi suhtes.

MASSAAŽID

AROOMIMASSAAŽ

Aroomimassaaž – massaaži effektiivne vorm stressi, füüsilise ja vaimsepinge vähendamiseks. Aroomimassaaži ajal eteerlikud õlid satuvad nahka ja sealt kogu organismi vere ja lümfi kaudu. Eteerlikud õlid mõjutavad positiivselt närvi-, hingamis- ja seedeelundeid. Aroomimassaaži kasutataske külmetushaiguste ennetamiseks. Kõik eteerlikud õlid on bakterite ja põletikuvastase effektiga, aktiivselt tugevdavad immunsüsteemi. Aroomimassaaži regulaarsed seansid normaliseerivad tuju, parandavad mälu ja und, vähendavad peavalu ja stressi, tasakaalustavad närvisüteemi.

Õigel eteerlike õlide valikul vastunäidustusi ei ole.

SPORDIMASSAAŽ

Spordimassaži kasutatakse väsimuse vähendamiseks, tõstab töövõimet, kõrvaldab treeningutes saadud traumasid. Spordimassaž on kasulik aktiivse eluviisiga inimestele ja sportlastele.

Vastusnäidustus: hingamisteedehaigused, verehaigused, suguhaigused, põletikuline protsess, uusmoodustis, nahahaigused, menstruatsioon ja rasedus, neerude- ja sapikivid.

KUPUMASSAAŽ

Kupumassaaži ajal nahk saab rohkem hapnikku, kiireneb ainevahetus. Nahas ja lihaskudedes suureneb ainevahetus, immuun- ja taastusprotsesside intensiivsus; tekkivad ensüümid – bioloogiliselt aktiivsed ained, mis parandavad naha seisundit ja kõrvaldavad mõne patoloogiat. Kupumassaži seansi jooksul inimene tunneb soojust, lõdvestust, valude vähendamist ja rahu.

Kupumassaž on parim abi tselluliidivastasel võitlusel – vaakum purustab rasvaladestusi ja kõrvaldab „apelsininaha“ effekti.

Vastunäidustus: suured sünnimärgid ja pigmendilaigud, nahahaigused, verehaigused, hüpertoonia, implanteeritud elektrokardiostimulaator, tromboflebiit, pahaloomuline kasvaja, nakkushaigused.

MEEMASSAAŽ

Meemassaž on parim klassikalise massaži ja mee raviomaduste ühendamine. Massaži jooksul mesi kiiresti imbub naha sisse, mee bioaktiivsed komponendid satuvad verre ja lülituvad ainetevahetusse. Mesi sisaldab palju kasulikke vitamiine ja mikroelemente, mida organism väga kiiresti omastab. Mesi puhastab nahka ja väljutab organismist jääkained. Meemassaž on eriti kasulik talvisel ajal, kuna seda massaži effektiivselt kasutatakse külmetushaiguste ennetamiseks.

Vastusnäidustus: allergia, erinevad kasvajad, suhkruhaigus, bronhhiaalastma.

LÜMFIMASSAAŽ

Lümfimassaaž puhastab organismi, viib välja liigset vedelikku, eemaldab paistetust ja siniseid plekke. Lümfimassaž mõjutab väga tugevasti organismi, seepärast soovitatakse läbida massaaži seanssi puhkepäeviti.

Vastunäidustus: pahaloomuline kasvaja, naha haigused, südamehaigused, tromboos, hüpotoonia, neerude haigused.

SEGMENTAARNE MASSAAŽ

Segmentaarne massaaž on üks ravimassaaži liike. Inimese naha peal on olemas erinevad sektorid (segmendid), mis mäjutavad siseorganeid. Masseerides määratud nahasektoreid, võib mõjutada inimese siseorganeid.

Segmentaarne massaaž kasutatakse selgroo ja liigeste haiguste puhul, endokriinse ja vegetatiivse süsteemide haigestumisel.

Vastunäidustus: nakkushaigused, nahahaigused, rasedus.

REFLEKSOTERAAPIA

Inimese peopesa ja jalalaba peal on olemas palju tundlikke punkte. Masseerides neid, võib mõjutada inimese tervet organismi. Refleksoteraapia taastab organismi loomulikku tasakaalu, kõrvaldab stressi, füüsilist- ja närvipinget.

Vastunäidustus: naha nakkushaigused.

KLASSIKALINE ROOTSIMASSAAŽ

Rootsi massaaž – see on klassikaline massaaž, mis abistab lõõdvestuda, kõrvaldab valu lihastes ja liigestes, parandab kehahoiakut, aktiveerib organismi kaitsefunktsioone.

Vastunäidustus: nakkushaigused, südamehaigused, veenide tromboos, kilpnääre haigused.

TSELLULIIDI- EHK KORREKTSIOONIMASSAAŽ

Korrektsioonimassaz eemaldab liigset vedelikku ja toksiine organismist, normaliseerib vereringet, soodustab kaalu langetamist, parandab ainevahetust. Koorektsioonimassaaž eenetab tselluliidi tekkimist, kõrvaldab „apelsininaha“ effekti, muudab naha puhtaks, siledaks ja elastseks; parandab kehakuju kontuuri ja reljeefi.

Vastunäidustus: nahahaigused, erinevad kasvajad, nakkushaigused.

TAI MASSAAŽ

Tai massaaž on rahulik massaaž, mis tehakse hingamise rütmis ja parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Tai massaaž vabastab blokeeritud energia ja tasakaalustab hinge ja keha vaheline koostööd, tervendab kogu organismi.

Tai massaaži viiakse läbi spetsiaalsetel mattidel. Kaasa palume võtta mugavad spordiriided (T-särk, spordipüksid, sokid).